Ogznet.com

Tüm BloglarSayfa: 1

iPhone'da Müzik İndirmek İçin En İyi 5 Uygulama

iPhone'da ücretsiz müzik indirmek zordur. Çünkü, neredeyse tüm müzik indirme uygulamaları AppStore'dan kaldırıldı. iOS yöneticileri, yasa dışı müzik dağıtımını engellemek için bu önlemi aldılar. Ancak, yine de iPhone'unuza yeni müzikler indirebileceğ..

En İyi Ücretsiz 15 Android Oyunu 2021

Hepimiz ücretsiz Android oyunlarının her zaman tamamen ücretsiz olmadığını biliyoruz, ancak biraz araştırma yaparak birçok ücretsiz oyunu da bulabilirsiniz. İndirmek için satın alma gerektirmeyen ücretsiz Android oyunları istiyorsanız, hemen aşağıda ..

En İyi Program Kaldırma Programları

Bilgisayarınızda yüklü programları tamamen kaldırmak için en iyi ücretsiz kalıntı bırakmadan program kaldırma Uninstaller yazılımları. Bu ücretsiz programlar, sistem programlarını veya kendi yüklediğiniz programları tamamen kaldırmanıza yardımcı olur..

Bozuk AVI Video Dosyası Onarma Programları

AVI dosyalarını onarmak için en iyi ücretsiz programların bir listesi burada. Diğer birçok video dosyası formatında olduğu gibi, AVI dosyalarında da hiç yürütülememe veya oynatma sırasında kesiklik yaratan hatalar bulunabilir. Hataları kaldırmak veya..

iTunes veya iCloud olmadan iPhone nasıl yedeklenir?

iPhone'unuzu yedeklemek çok önemlidir, ancak iTunes ve iCloud ile yedekleme çok yavaş olabiliyor ve kısmi yedeklemeler gerçekleştirmenize izin vermez. Alternatif bir iPhone yedekleme aracı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!